Porady i obsługa prawna

Podział majątku
Częstochowa

Prawnicy od prawa pracy w Częstochowie
Prawnicy od prawa pracy w Częstochowie

Podział majątku to proces prawny, który polega na rozdzielaniu majątku wspólnego między małżonkami – zwykle po rozwodzie lub separacji. Może dotyczyć zarówno majątku nabytego w trakcie trwania małżeństwa, jak i innych form wspólnego majątku. Niestety, często dochodzi do sytuacji, że rozstające się pary nie potrafią polubownie załatwić tej sprawy i nie zgadzają się z roszczeniami drugiej strony. Jeśli znaleźli się Państwo właśnie w takiej sytuacji, to serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Nazywam się Wiktor Będkowski i jestem radcą prawnym specjalizującym się m.in. w sprawach o podział majątku w Częstochowie.

Prawnik od prawa rodzinnego Częstochowa

Sprawny i bezstresowy podział majątku w Częstochowie

Jeśli zależy Państwu na sprawnym i względnie przyjaznym podziale majątku w Częstochowie, to serdecznie zapraszam do współpracy. Niezależnie od skomplikowania sprawy wraz z moim zespołem aplikantów radcowskich oraz praktykantów dołożymy wszelkich starań, aby ten proces przebiegł szybko i bezstresowo. Moim celem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klientów. Zachęcam do skorzystania z moich usług i wspólnego wypracowania korzystnego i jednocześnie bezkonfliktowego podziału majątku na terenie Częstochowy i okolic lub innego polskiego miasta. Jestem otwarty również na współpracę z klientami z innych regionów Polski i pozostaję do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową.

W trakcie aplikacji radcowskiej zatrudniony byłem w Kancelarii Radcy Prawnego w Częstochowie, współpracując z doświadczonymi radcami, a wcześniej podczas studiów magisterskich wykonywałem praktyki studenckie w renomowanych kancelariach w Krakowie i w Częstochowie. W ramach wykonywanych obowiązków zajmowałem się i aktualnie także zajmuję się przede wszystkim bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, a także równolegle świadczę pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, pracowniczych i rodzinnych reprezentując ich przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracyjnymi.

Uczestniczyłem ponadto jako wolontariusz w Federacji Konsumenta Oddział w Krakowie, gdzie sporządzałem wystąpienia w imieniu Federacji oraz udzielałem porad prawnych konsumentom. Zdobyte doświadczenie pozwala mi zatem na świadczenie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi prawnej w szerokim zakresie na rzecz różnego rodzaju klientów. Współpracuję także z doświadczonymi stażem radcami prawnymi, a także korzystam z pomocy aplikantów radcowskich i praktykantów tworząc wspólnie zgrany zespół, w którym każda z osób specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa.

Zapraszam do współpracy.

Zapraszam do współpracy.

Dlaczego warto postawić na współpracę z moją Kancelarią?

Jako doświadczony radca prawny z Częstochowy specjalizujący się w podziale majątku wyróżniam się głęboką wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa rodzinnego, co predysponuje mnie do profesjonalnego doradztwa oraz obsługi prawnej w sprawach dotyczących rozdzielania wspólnego majątku po rozwodzie lub w innych sytuacjach prawnych.

Moja oferta obejmuje kompleksowe porady prawne, mające na celu znalezienie sprawiedliwych i prawnie uzasadnionych rozwiązań, które zaspokajają potrzeby obu stron. Ponadto pomagam w negocjacjach, mediacjach oraz reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych, dążąc do osiągnięcia optymalnego podziału majątku, który uwzględnia zarówno aspekty prawne, jak i emocjonalne, które w naturalny sposób również są istotne przy tak delikatnych sprawach.

Bardzo dobrze znam procedury i zasady prawne z zakresu podziału majątku. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta – z uwzględnieniem jego unikalnej sytuacji, pełne zaangażowanie w sprawę oraz, w razie potrzeby, umiejętność współpracy z innymi doświadczonymi radcami.

Pozostała oferta mojej Kancelarii

Moja Kancelaria Radcy Prawnego jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo prawne oraz kompleksową obsługę w zakresie wielu gałęzi prawa. Specjalizuję się w obsłudze prawnej firm, jednak świadczę również usługi osobom prywatnym. Poza pomocą przy kwestii podziału majątku reprezentuję moich klientów także w samych sprawach rozwodowych, a także sprawach karnych. Można również zgłaszać się do mnie w przypadku problemów związanych z prawem pracy, cywilnym, administracyjnym, gospodarczym, ubezpieczeń społecznych czy upadłościowym. W ramach tego ostatniego pomagam klientom bronić się m.in. przed procesami związanymi z tzw. windykacją.

„Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne”

Współpracownicy

Współpracownicy

Kontakt

Zapraszam

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO WIKTOR BĘDKOWSKI

Adres:
ul. Kilińskiego 19 lok. 9 A, 42-202 Częstochowa

E-mail:
kancelariawbedkowski@wp.pl

Telefon:
+48 600 650 884   /  34 365 46 10

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2023 · WiktorBedkowski.pl