Porady i obsługa prawna

Porady prawne
Częstochowa

Prawnicy od prawa pracy w Częstochowie

Potrzebują Państwo profesjonalnej porady prawnej w Częstochowie? Świetnie trafiliście. Nazywam się Wiktor Będkowski, jestem radcą prawnym i witam na stronie mojej Kancelarii, w ramach której świadczę klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom z Częstochowy i okolic usługi porad prawnych ukierunkowanych na jak najszybsze rozwiązywanie ich problemów związanych z różnymi dziedzinami prawa. Specjalizuję w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, jednak każdorazowo oferuję kompleksowe doradztwo skrojone na miarę potrzeb moich klientów, zawsze szukając dla nich najkorzystniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań, dlatego zapraszam do współpracy również klientów prywatnych.

Prawnik od prawa rodzinnego Częstochowa

Porady prawne w Częstochowie z wielu gałęzi prawa

Wraz z moim zgranym zespołem aplikantów radcowskich i praktykantów świadczę profesjonalne usługi z zakresu pomocy prawnej dla klientów z Częstochowy i okolic w wielu dziedzinach prawa, takich jak prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo administracyjne. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy spółdzielni mieszkaniowych. Posiadam doświadczenie we współpracy z każdym ze wspomnianych typów klientów. Poza zespołem zrzeszonym w ramach mojej Kancelarii Rady Prawnego w Częstochowie w razie potrzeby współpracuję również z innymi doświadczonymi radcami z naszego regionu. Zawsze ukierunkowuję moje działania na stuprocentowe zadowolenie klientów i wypracowanie możliwie jak najlepszych efektów mojej pracy.

Dlaczego warto postawić na pomoc prawną w Częstochowie mojego autorstwa?

  • Dysponuję dużą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałem zarówno podczas studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo stacjonarne, podczas aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu (Delegatura w Częstochowie), jak i w trakcie studiów doktoranckich także na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, sporządzając doktorat z dziedziny prawa energetycznego.
  • Świadczę usługi na najwyższym poziomie, nie unikając w razie potrzeby współpracy z innymi radcami.
  • Zawsze dążę do jak najszybszego rozwiązania problemów moich klientów.
  • Gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta i jego zagadnienia i dopasowuję zakres moich usług do jego możliwości finansowych.

W trakcie aplikacji radcowskiej zatrudniony byłem w Kancelarii Radcy Prawnego w Częstochowie, współpracując z doświadczonymi radcami, a wcześniej podczas studiów magisterskich wykonywałem praktyki studenckie w renomowanych kancelariach w Krakowie i w Częstochowie. W ramach wykonywanych obowiązków zajmowałem się i aktualnie także zajmuję się przede wszystkim bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, a także równolegle świadczę pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, pracowniczych i rodzinnych reprezentując ich przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracyjnymi.

Uczestniczyłem ponadto jako wolontariusz w Federacji Konsumenta Oddział w Krakowie, gdzie sporządzałem wystąpienia w imieniu Federacji oraz udzielałem porad prawnych konsumentom. Zdobyte doświadczenie pozwala mi zatem na świadczenie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi prawnej w szerokim zakresie na rzecz różnego rodzaju klientów. Współpracuję także z doświadczonymi stażem radcami prawnymi, a także korzystam z pomocy aplikantów radcowskich i praktykantów tworząc wspólnie zgrany zespół, w którym każda z osób specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa.

Zapraszam do współpracy.

Zapraszam do współpracy.

Nie tylko porady prawne

Porady prawne dla klientów z Częstochowy i okolic to oczywiście nie koniec działalności prowadzonej w ramach mojej Kancelarii Radcy Prawnego. Poza nimi oferuję również kompleksową obsługę prawną firm oraz klientów indywidualnych, którzy podejmują ze mną współpracę i powierzają mi reprezentację przed urzędami oraz sądami – m.in. przy sprawach karnych, czy sprawach rozwodowych oraz o podział majątku. Od lat pomagam również klientom bronić się przed działaniami związanymi z szeroko pojętą windykacją w Częstochowie. Wszystkie gałęzie prawa, w ramach których świadczę usługi, są dostępne w zakładce „oferta”.

Jestem radcą prawnym z Częstochowy dbającym o najwyższe standardy prawne i etyczne, co czyni mnie zaufanym partnerem w rozwiązaniu wszelkich problemów prawnych. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty na stronie i kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wraz z moimi współpracownikami jesteśmy również otwarci na współpracę z klientami spoza regionu Częstochowy.

„Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne”

Współpracownicy

Współpracownicy

Kontakt

Zapraszam

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO WIKTOR BĘDKOWSKI

Adres:
ul. Kilińskiego 19 lok. 9 A, 42-202 Częstochowa

E-mail:
kancelariawbedkowski@wp.pl

Telefon:
+48 600 650 884   /  34 365 46 10

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2023 · WiktorBedkowski.pl